Sonic Szybki jak błyskawica - 2020 - Dubbing PL

Sonic Szybki jak błyskawica – 2020 – Dubbing PL

Sonic Szybki jak błyskawica – 2020 – Dubbing PL. Cały film online. Oficer policji San Francisco oraz jeż Sonic muszą połączyć siły, żeby wspólnie rozprawić się z Doktorem Robotnikiem.


Opis filmu

Film Sonic Szybki jak błyskawica został oparty na popularnej grze video. Na ekranie zobaczymy współpracę niebieskiego pozaziemskiego jeża Sonica oraz oficera policji San Francisco imieniem Tom Wachowski. Obaj będą musieli połączyć swoje siły, żeby na dobre rozprawić się z Doktorem Robotnikiem. Chce on złapać tytułowego Sonica, żeby przejąć jego moce i zapanować nad światem.

Pobierz 2 - Sonic Szybki jak błyskawica - 2020 - Dubbing PL

Link 2:

Pobierz 2 - Sonic Szybki jak błyskawica - 2020 - Dubbing PL


Sonic. Szybki jak błyskawica 2020 - Sonic Szybki jak błyskawica - 2020 - Dubbing PL

Oczywiście cały show kradnie tytułowy Sonic, który został bardzo fajnie wykonany przez grafików. Jego bardzo kreskówkowy i tego właśnie oczekujemy po takim filmie. Bohater, którego dobrze znamy ląduje pomiędzy ludźmi. Nie potrzebujemy realistycznego wyglądu.

Obawiałem się, czy Carrey nie przesadzi w swojej kreacji z wygłupami i z Eggmana nie zrobi karykatury. Na szczęście reżyserowi udało się okiełznać aktora i wyszła ciekawa postać, która okazała się godnym przeciwnikiem Sonica, a nie tylko pretekstem do zaprezentowania postaci i popchnięcia fabuły do przodu.

Sonic. Szybki jak błyskawica [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Sonic Szybki jak błyskawica jest jedną z lepszych ekranizacji gier, jakie trafiły na duży ekran w ostatnich latach, co nie oznacza że jest jakiś wybitny. To fajna rozrywka dla całej rodziny pozwalająca w miłej atmosferze spędzić te półtorej godziny. Nie przedstawia jednak nic czego w kinie familijnym byśmy już nie widzieli. Porusza się niezwykle sprawnie wśród schematów unikając jednak banałów. Z tytułu, który na konsoli polegał w sumie na bieganiu i zbieraniu pierścieni udało się wycisnąć coś więcej, dopisać historię o samotności, przyjaźni i tolerancji. Ten tytuł przypadł mi bardziej do gustu niż obie części Angry Birds. Sonic Szybki jak błyskawica – 2020 – Dubbing PL.

Szkoda tylko, że dystrybutor nie daje nam wyboru i film jest dostępny w polskich kinach jedynie w wersji dubbingowej. Nie jest ona zła. Joannie Węgrzynowskiej-Cybińskiej, która odpowiadała za udźwiękowienie rodzimej wersji udało się utrzymać balans pomiędzy humorem skierowanym do dzieci i ich opiekunów. Świetnie dobrała również aktorów. Zwłaszcza Tomasz Borkowski jako Robotnik swoim głosem nadąża za mimiką Carreya i udaje mu się uchwycić jego charyzmę w głosie. Kilka razy przyłapałem się na tym, że przestałem zwracać uwagę, że Jim nie mówi swoim głosem. Dobrze się też słucha Marcina Hycnara jako niesfornego i gadulskiego Sonica.

Zostaw odpowiedź