Stuber - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Stuber – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Stuber – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Pobierz - Stuber - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online


Opis filmu

Pewnego razu nieśmiały i zwykły kierowca Ubera zabiera do samochodu policjanta (Dave Bautista), który okazuje się być policjantem na tropie bezwzględnego zabójcy. Od tej pory Stu musi być gotowy na naprawdę wszystko, żeby nie stracić życia no i oczywiście pięciu gwiazdek oceny za kurs.


Recenzja

Najlepszym motorem napędowym jest tutaj różnica charakterów obu bohaterów. Vic jest twardzielem i policjantem starej daty, który najpierw strzela, a potem pyta. Dodatkowo praca jest dla niego wszystkim i przez to cierpi jego córka, utalentowana rzeźbiarka imieniem Nicole. Stu jest natomiast jego kompletnym przeciwieństwem. To młody i wstydliwy chłopak z sercem na dłoni. Nie wstydzi się on płakać, a to bardzo szybko doprowadza do szafłu gruboskórnego Vica. Niestety ta produkcja tylko bierze i nie daje nic od siebie, ponieważ z czasem obaj bohaterowie wezmą coś od siebie i staną się lepszymi wersjami samych siebie. Jest to przewidywalne i po prostu już nie ciekawe, ale za to Stuber nadrabia tutaj humorem.

Jak przystało na komedię kryminalną, jest tu również miejsce dla kilku niewidowiskowych strzelanin, pościgów samochodowych czy walki na gołe pięści. Filmowe walki wypadają przekonująco, choć można było oczekiwać czegoś lepszego. Zresztą sam diaboliczny Tedjo jest najsłabszym punktem filmu Dowse’a. Trudno uwierzyć w to, że jest aż tak nieuchwytnym kryminalistą i chyba ma problem z językiem angielskim, bo jego kwestie ograniczają się do diabolicznego „ha ha ha”. Wydaje mi się również, że do roli Stu nie pasuje tutaj operujący jedną miną komik z Pakistanu. Stuber – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online.

Stuber ma jednak wszystko, co powinno znaleźć się w dobrej komedii kryminalnej. Pewne uchybienia rekomplensuje tutaj dobry humor, który jednak momentami może wywołać pewien niedosyt. Stuber to taka typowo wakacyjna rozrywka, o której po wakacjach już pewnie nikt nie będzie pamiętał. Oglądało się go jednak wystarczająco i seans był dobry, stąd nasza ocena 7/10.

Stuber – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Stuber 2019 - Stuber - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Zostaw odpowiedź