Swingersi - 2020 - PL - Cały Film - Online

Swingersi – 2020 – PL – Cały Film – Online

Swingersi – 2020 – PL – Cały Film – Online. Grupa ludzi niezadowolonych ze swojego życia erotycznego, niedługo przekona się, że trawa jest zawsze zielona po drugiej stronie płotu.


Pobierz - Swingersi - 2020 - PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Nudne życie codzienne i seks przypominający codzienne mycie zębów sprawiły, że grupa ludzi postanawia przekonać się jak jest po drugiej stronie płotu. Film przedstawi historię trzech par, które postanawiają spróbować w życiu czegoś nowego. Pewnej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotykają się, żeby przekonać się jak bardzo posuną się w miłosnych igraszkach.


Swingersi 2020 - Swingersi - 2020 - PL - Cały Film - Online

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że “Swingersi” nie są wcale komedią, tak jak to przedstawia dystrybutor. Jest to zwykły i na dodatek przeciętny film obyczajowy, który przedstawia historię trzech par znudzonych swoich dotychczasowym życiem erotycznym. Ten film tak na prawdę opowiada o przechwałkach dorosłych ludzi dotyczących ich igraszek w sypialni, a życie wszystko weryfikuje. Dodatkowo obok głównej fabuły, otrzymujemy tutaj dodatek w postaci bonusu miłosnego trójkąta. Związek ten opiera się na życiowym kłamstwie, a na nim nie można budować stabilnych fundamentów.

Swingersi – 2020 [CDA, CAŁY FILM, GDZIE OGLĄDAĆ, ONLINE]

Swingersi” są produkcją bardzo zbliżoną do filmu “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Z taką różnica, że jego polski odpowiednik jest znacznie płytszy. Całość jest tak na prawdę stłamszona przez głupie dowcipy i brakuje w nim głębszych przemyśleń. Twórcom nawet w najmniejszym stopniu nie udało się przedstawić problemu, o którym jest tak na prawdę ten film.

Zupełnie przypadkowo również w tym samym czasie do kin trafiły filmy, w których Antoni Królikowski gra zupełnie odmienne role. To udowadnia jednak, że jest aktorem uniwersalnym i pełnym. Michała Koterskiego określiłbym jako takiego luzaka, który zawsze gra na autopilocie. Krzysztof Czeczot natomiast bardziej przypomina mi Andrzeja niż Zenka w filmie “Zenek“. Słabo tutaj wypadła natomiast Barbara Kurdej-Szatan, która otrzymała rolę, w której zupełnie nie potrafiła się wykazać. Jej postać jest zupełnie zbędna w tym filmie. Tak szczerze mówiąc, to trochę za dużo jej ostatnio w kinie, czego zupełnie nigdy nie zrozumiem. Są przecież inne aktorki, które spokojnie “pociągnęłyby” tą postać w zupełnie inny i lepszy sposób. Pod względem aktorskim “Swingersi” są filmem na pewno dobrym. Scenariusz natomiast nie pozwala, żeby zaprezentować nic więcej. Jest w niej oczywiście kilka bardzo ciekawych momentów, ale nie na tyle, żeby ocenić ten film na więcej niż tylko przeciętna polska produkcja. Swingersi – 2020 – PL – Cały Film – Online.

Zostaw odpowiedź