Szybcy i wściekli 9 - 2021 - Lektor PL

Szybcy i wściekli 9 – 2021 – Lektor PL

Szybcy i wściekli 9 – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Cypher prosi Jakoba o pomoc w zemście na Domie i jego drużynie.


Pobierz 2 - Szybcy i wściekli 9 - 2021 - Lektor PL


Szybcy i wściekli 9 – 2021

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga – doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.


Szybcy i wściekli 9 2021 - Szybcy i wściekli 9 - 2021 - Lektor PL

Jeśli chodzi o obsadę, to dostarcza ona nam tyle samo rozrywki co ostatnio. Nikt zbytnio nie zaskakuje. Dom dalej jest tym samym opanowanym facetem chroniącym swoją rodzinę i Vin Diesel jakoś nie chce tego zmienić. Ludacris i Tyrese Gibson dogryzają sobie, starając się podbić serce Nathalie Emmanuel. Jedynie postać Jordany Brewster przeszła pewną ewolucję, bo kobieta z łagodnej młodszej siostry przerodziła się w prawdziwą wojowniczkę.

Szybcy i wściekli 9 – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Najnowszy członek obsady, John Cena, idealnie wpasowuje się w ekipę. Podobnie jak filmowy brat jest chłodny i nie okazuje emocji. Podoba mi się, jak ta część scala całą sagę, wprowadzając np. postaci z Szybcy i wściekli: Tokio Drift, czyli Seana Boswella granego przez Lucasa Blacka i Twinkiego granego przez Shada Mossa, i to nie na 3 minuty. Panowie mają do odegrania w tej części ważną rolę. Szybcy i wściekli 9 – 2021 – Lektor PL.

Nie ma co ukrywać, fabuła nie jest może zbyt skomplikowana, a jej finał łatwo przewidzieć, ale nie dla historii sięga się po Szybkich i Wściekłych, a dla widowiskowych scen pościgów superszybkimi samochodami. A tego mamy tu pod dostatkiem. Widać jednak, że scenarzystom brakuje już pomysłów, a i Lin zbliża się do kresu kreatywnej wytrzymałości. Przed nami jeszcze dwuczęściowy finał całej historii. Oby był równie szalony!

P.S. Radzę nie wychodzić, gdy pojawią się napisy końcowe, bo jest tam ukryta scena zapowiadająca kolejną część lub spin off.

Zostaw odpowiedź