Tajemniczy ogród - 2020 - Lektor PL

Tajemniczy ogród – 2020 – Lektor PL

Tajemniczy ogród – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Mary Lennox trafia pod opiekę swojego wuja. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa tajemniczy ogród za wysokim murem.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Tajemniczy ogród - 2020 - Lektor PL


Opis filmu

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny Tajemniczy ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.


Tajemniczy ogród 2020 - Tajemniczy ogród - 2020 - Lektor PL

Tajemniczy ogród to film, który stanie się kolejną adaptacją uznawanej za klasykę literatury dziecięcej powieści pt. Tajemniczy ogród. Przypomnijmy, że za jedną z nich, pełnometrażową produkcję z 1993 roku, odpowiadała Agnieszka Holland. Obraz opowie historię 11-letniej Mary Lennox, która, choć urodzona w Indiach, zostanie ostatecznie wysłana do położonego w angielskim Yorkshire domu swojego wuja, Archibalda Cravena.

[LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

To tutaj pozna ona swojego kuzyna, Colina, z którym razem zacznie odkrywać sekrety posiadłości – w tym tajemniczy, mocno zaniedbany ogród, któremu chce przywrócić dawny wygląd. Dopiero w nim rozpoczyna się prawdziwa przygoda oraz przemiana dziewczynki. To opowieść o rodzinie, przyjaźni i naturze – idealny materiał dla dzieciaków.

Moda na przywracanie filmów sprzed lat trwa nadal. Wszystko wskazuje na to, że nie pozbędziemy się jej zbyt szybko. Jeśli należycie do przeciwników tego typu zagrań, możecie zrobić tylko jedno – nie chodźcie na odświeżone produkcje. Nie wspierajcie ich. Im mniejsze sukcesy finansowe, tym mniejsze chęci tworzenia tego samego raz jeszcze. Jeśli jednak pasuje wam taka kolej rzeczy, to na prawdę pozostaje wam się tylko cieszyć. Nadchodzą lata waszej radości. Oby Tajemniczy ogród stał się przyjemnym powrotem do dzieciństwa, a nie tylko tanią zagrywką marketingową, czepiającą się ludzkiej nostalgii. Film Tajemniczy ogród – 2020 jest na prawdę świetny, gorąco polecamy!

Zostaw odpowiedź