Tajni i fajni - 2019 - Dubbing PL - Online

Tajni i fajni – 2019 – Dubbing PL – Online

Tajni i fajni – 2019 – Dubbing PL – Online. Lance i Walter mimo przeciwności charakterów będą musieli odnaleźć się i współpracować ze sobą w międzynarodowym szpiegowskim świecie.


Pobierz - Tajni i fajni - 2019 - Dubbing PL - Online

Opis filmu

W świecie międzynarodowych szpiegów, dwóch zupełnie różniących się od siebie gości, będzie musiało współpracować ze sobą. Superagent Lance Sterling jest pewnym siebie i obytym twardzielem. Naukowiec Walter Beckett jest natomiast inteligentny i sprytny, ale za to niezbyt śmiały. Akcja przybiera zupełnie nieoczekiwany przez nikogo obrót, gdy orientują się, że muszę współpracować razem na zupełnie inny sposób. Jeśli ich współpraca zawiedzie, to świat może znaleźć się w ogromnym niebezpieczeństwie.


Tajni i fajni – 2019 [DUBBING PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Najnowsza animacja komediowa studia 20 th Century Fox jest już dostępny na naszej stronie. Mowa tutaj o filmie pt. “Tajni i fajni” z polskim dubbingiem. Już dawno nie widziałem tak genialnego filmu. Na ogromną uwagę zasługuje chyba jeszcze tylko “Toy Story 4” i “Król Lew“. Obie te produkcje doczekały się swojej premiery w ubiegłym roku. W “Tajnych i fajnych” jest coś na prawdę genialnego. Dwóch zupełnie innych gości, musi współpracować ze sobą, żeby uratować świat. Niby banał, ale w tej produkcji jest na prawdę coś wyjątkowego. W roli mięśniaka zobaczymy tutaj Willa Smitha, a w roli mózgu całej operacji – Toma Hollanda. Tajni i fajni – 2019 – Dubbing PL – Online.

Cała akcja jest prowadzona na prawdę genialnie. Nie mam się do czego tutaj przyczepić. Warstwa wizualna filmu jest na prawdę genialna. Warto zwrócić także uwagę na fakt, że na potrzeby filmu marka Audi zaprojektowała pierwszy animowany, wirtualny samochód koncepcyjny. Chodzi o Audi RSQ e-tron concept, które jest w pełni elektryczne. Możemy zobaczyć je w jednej ze scen pościgu. Tak na prawdę to Audi razem ze studiem 20 th Century Fox we współpracy z Blue Sky Studios powołali zespół, którego zadaniem było opracowanie cyfrowego animowanego filmu „Tajni i fajni”, w którym głosów użyczają m.in. Will Smith i Tom Holland. Finalnie mamy produkcję kompletną. Gorąco polecamy!

Tajni i fajni 2019 Dubbing PL Online - Tajni i fajni - 2019 - Dubbing PL - Online

Zostaw odpowiedź