Tenet 2020 Lektor PL 150x210 - Tenet - 2020 - Lektor PL

Tenet – 2020 – Lektor PL

Tenet – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Epicka akcja, która dzieje się wokół szpiegostwa na skalę światową, ewolucji, a nawet podróży w czasie. Może i również o człowieku, który stara się zapobiec III wojnie światowej.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Tenet - 2020 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Tenet - 2020 - Lektor PL


Opis filmu

Tenet to epicka akcja, która rozgrywa się wokół międzynarodowego szpiegostwa, ewolucji człowieka, a nawet podróże w czasie. Film opowiada może i nawet o człowieku, który będzie starał się zapobiec III wojnie światowej dzięki podróżom w czasie.


Tenet 2020 - Tenet - 2020 - Lektor PL

Na kinową premierę „Tenet” przyszło nam poczekać znacznie dłużej, niż wszyscy sobie byśmy tego życzyli, ale jesteśmy już o krok od seansu najnowszej produkcji Christophera Nolana. Wytwórnia Warner Bros. najwyraźniej była też przekonana o jakości tytułu, bo nie czekała z embargo na recenzje do momentu jej debiutu. Pierwsze opinie recenzentów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zaczęły pojawiać się w mediach już na pięć dni przed tym wydarzeniem.

Swoje teksty opublikowały wszystkie największe portale branżowe na czele z Variety, Hollywood Reporter, The Guardian, Empire, IndieWire czy New York Times. Pierwsze recenzje „Tenet” są w większości pozytywne, ale pośród głosów dających nadzieję na prawdziwy hit pojawiło się też kilka niezwykle krytycznych tekstów.
„Tenet” obecnie może się pochwalić wynikiem 88 proc. na Rotten Tomatoes. Co mówią recenzenci?

Spośród trzydziestu dwóch dziennikarzy, którzy opublikowali swoje artykuły na popularnym agregatorze ocen, tylko cztery osoby nie dały filmowi Nolana świeżego pomidora. Najbardziej negatywnie nastawiona do „Tenet” okazała się Catherine Shoard z brytyjskiego The Guardian, która nazwała amerykańską produkcję „palindromicznym niewypałem” i porównała ją prześmiewczo do „Team America: World Police”. Na problemy produkcji wykazywał także recenzent IndieWire, dla którego „Tenet” jest nudną, pozbawioną humoru i niepotrzebnie pogmatwaną opowieścią. Tenet – 2020 – Lektor PL.

Tenet – 2020 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Na przeciwnym biegunie znaleźli się za to dziennikarze Variety i Empire chwalący spektakularność sekwencji pokazanych w „Tenet” i reżyserski kunszt Christophera Nolana. Po przeglądzie większości opublikowanych tekstów da się natomiast wyczuć pewien zawód krytyków. Większość ocen wystawionych „Tenet” oscyluje w okolicach wyniku 6/10 lub 7/10. Pierwszych odbiorców zachwyca w produkcji Warner Bros. jej zjawiskowość i pomysłowość fabuły, ale odrzucają chłód i nadmierna powaga ocierająca się o patos.

Nie ma też zgody, co do oceny aktorów występujących w głównych rolach. John David Washington według niektórych recenzentów pokazuje olbrzymią charyzmę, a według innych „schował się w roli”. Taki dysonans w ocenach mimo wszystko rzadko się zdarza. Słowem: „Tenet” Christophera Nolana jawi się jako tytuł zarysowujący głębokie podziały. Co w pewnym sensie czyni go jeszcze ciekawszym.

5 opinii do Tenet – 2020 – Lektor PL

 • Kuba  napisz:

  Warto było oglądnąć 😀

 • Filipek  napisz:

  Polecam film

 • Piotrek  napisz:

  Transfer też bardzo dobry

 • Muniek  napisz:

  Dobra wersja z lektorem!

 • Wercia  napisz:

  Zajebista strona <3

Zostaw odpowiedź