The Old Guard - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

The Old Guard – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

The Old Guard – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Czwórka nieśmiertelnych strażników ludzkości, odkrywa podobną do nich i mierzy się z wrogami, którzy chcą przejąć ich moce.


Opis filmu

Czwórka nieśmiertelnych obrońców ludzkości pod przywództwem Andy, odkrywa nową nieśmiertelną, podobną do nich. Ich zdolności zostają ujawnione, a dodatkowo czeka ich bardzo ciężkie zadanie. Będą musieli bronić się przed tymi, których chronili. Ludzie będą chcieli przejąć ich moce i zarobić na tym fortunę.

Pobierz 2 - The Old Guard - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Link 2:

Pobierz 2 - The Old Guard - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online


The Old Guard 2020 - The Old Guard - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Z pewnością nie jest tak, że fabuła „The Old Guard” jest płytka, a dialogi sztuczne. Ja akurat jestem daleki od tego stwierdzenia. Nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że scenariusz powstawał w oparciu o liczne schematy i szablony opierając swoje fundamenty o historię z komiksu. Niektóre dialogi lub pojedyncze wypowiedzi są dość pompatyczne i pełne patosu, co nie współgrało z resztą filmu. Nie jest mi łatwo odnieść się do humoru w filmie, bo niektóre z rzucanych żartów potrafiły sprawić, że się uśmiechnę, ale część z nich zupełnie do mnie nie trafiała. To miały być takie pojedyncze strzały rozluźniające na chwilę trochę brutalną i gęstą atmosferę filmu, w którym zadawane są trudne pytania o nieśmiertelność i jej konsekwencje. Solidne widowisko dające sporo frajdy. The Old Guard – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

The Old Guard [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Została potraktowana trochę po macoszemu i uważam, że byłoby lepiej, gdyby nie silono się na tak mocne jej zaznaczenie, ale to nic. O wiele lepiej odebrałem warstwę audiowizualną i akcyjność filmu, które po prostu wypadają na satysfakcjonującym poziomie i z przyjemnością się na nie patrzy. Jest tu kilka bardzo fajnych ujęć, które mogą się podobać.

„The Old Guard” wpisuje się w pewną przestrzeń filmów Netfliksa. Wpisują siędo grupy tytułów znajdujących się na liście „musisz zobaczyć”, ale taki seans niesie za sobą sporo frajdy. Stwierdzam więc, że możecie go obejrzeć bez większych uprzedzeń.

Zostaw odpowiedź