Toy Story 4 - 2019 - Dubbing PL - Cały film - Online

Toy Story 4 – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online

Toy Story 4 – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online

Pobierz - Toy Story 4 - 2019 - Dubbing PL - Cały film - Online


Opis filmu

Życie Chudego jako szeryfa, zawsze polegało na opiekowaniu się pierw Andym, a potem Bonni. Pewnego dnia w pokoju pojawia się nowa zabawka imieniem Sztuciek. Nikt tylko nie przypuszcza, że to początek zaskakującej przygody. Przygoda ta uświadomi Chudemu jak wielki może być świat zewnętrzny dla malutkiej zabawki.


Na samym wstępie trzeba zwrócić uwagę na pewien fakt. Prawdziwi fani, którzy oglądali serię od pierwszej części, mają dziś 24 lata i już niektórzy pewnie swoje dzieci. Nawet oni wg. nas będą doskonale bawić się przy czwartej odsłonie Toy Story. Producenci znakomicie wywarzyli tutaj elementy humoru oraz chwile wzruszenia. Tak reasumując, dostajemy kawał dobrej rozrywki i z kina na pewno wyjdziemy z ogromnym bananem na twarzy.

Natomiast postacie, które doskonale znanmy z poprzednich części, nadal spisują się znakomicie i dobrze przy nich się bawimy. Idealnie tutaj zachowuje się nowa zabawka, która została wprowadzona przez producentów – Sztuciek, bo to właśnie o nim jest cała ta część. Ukłony należą się również za przywrócenie na ekran Bo, ponieważ jest tutaj jedną z głównych zabawek. W końcu również dowiadujemy się, co stało się z bohaterką po drugiej części i to był sprytny i dobry zabieg scenarzystów. Toy Story 4 – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online.

Twórcy zbudowali również tutaj bardzo fajną intrygę. Jest tutaj proste, ale z drugiej strony trochę skomplikowane założenie, ponieważ glównym pragnieniem każdej zabawki jest dobrze służyć każdemu dziecku bez względu na to jak ono się zachowuje. Ta wydawać by się mogła trywialna, oczywista teza nabiera jednak w tej produkcji pewnego tragicznego i filozoficznego charakteru.

Toy Story 4 [Dubbing PL, CDA, Cały film, Online]

Toy Story 4 - Toy Story 4 - 2019 - Dubbing PL - Cały film - Online

Nie pomyślcie jednak, że jest to taka próba na siłę dyskutowania o relacjach na lini zabawka – człowiek. Tutaj jednak jest to ukazane w bardzo przyziemnej i niezwykle lekkiej formie. Finalnie jednak daje bodziec do dyskusji po zakończonym seansie. Ten bajkowy problem dotyczący zabawek i człowieka można spokojnie przenieść na nasz codzienny grunt, ponieważ można dyskutować o lokalniści i przywiązaniu człowieka. To element, który na pewno jest doskonałą częścią zabawy dla najmłodszych, a i może coś zostanie w głowie.

Toy Story 4 jest filmem na pewno bardzo dobrym. Film trzyma poziom swoich poprzedników. Producenci zadbali również o dobrą rozrywkę. Postacie zostały napisane w świetny sposób, humor jest dobrze wyważony i jak najbardziej możemy polecić ten film. Na pewno czas spędzony w kinie nie będzie czasem zmarnowanym i nie będziecie żałować!

Jedna opinia do Toy Story 4 – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online

  • balcerek77  napisz:

    ok

Zostaw odpowiedź