Trolle 2 - 2020 - Dubbing PL

Trolle 2 – 2020 – Dubbing PL

Trolle 2 – 2020 – Dubbing PL. Cały film online. Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że istnieje jeszcze inny świat, gdzie mieszkają nieznane im trolle.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Trolle 2 - 2020 - Dubbing PL


Opis filmu

Trolle 2 – 2020 – Dubbing PL. Królowa Poppy i Mruk odkrywają pewnego razu, że oprócz ich świata, jest jeszcze inny, gdzie mieszkają inne trolle, których nie lubią. Niespodziewanie całej populacji Trolli, grozi pewne niebezpieczeństwo. Poppy, Mruk i przyjaciele, wyruszają w podróż pełną przygód i nieznanego. Trolle zamieszkujące wszystkie krainy, będą musiały połączyć siły, żeby wspólnie walczyć z wrogiem.


Trolle 2 2020 - Trolle 2 - 2020 - Dubbing PL

Trolle 2 są naszpikowane stereotypami i uproszczeniami portretującymi fanów danej muzyki. I tak słuchacze techno lubią ultrafioletowe kolory, a miłośnicy country to kowboje. Dzięki temu zabiegowi, twórcy chcą pokazać naocznie najmłodszym, że różnorodność,to coś zupełnie normalnego. W żadnym wypadku nie należy się jej bać. Tak na prawdę, to więcej nas łączy niż dzieli. Różnice są tylko widoczne powierzchownie. Twórcy pokazują również, że błędy popełnione przez inne pokolenia, mogą jednak być naprawione. Nie warto żywić urazy i pielęgnować dawne waśnie tylko dlatego, że poprzednie generacje tak robiły. To bardzo ważna lekcja, która podana w ten sposób może przemówić do najmłodszych widzów i zostać w ich głowach na dłużej.

Trolle 2 – [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Trolle 2 naszpikowane są bardzo dobrze znanymi głosami aktorów. Wszyscy genialnie brzmią i nadają swoim postaciom, wiele charakteru. Być może i Trolle 2 wpadają w pułapkę kontynuacji, a historia nie wciąga aż tak. To nic, tutaj chodziło twórcom o coś zupełnie innego. Druga części Trolli dostarcza także bardzo dużo rozgrywki najmłodszym widzom. Dodatkowo genialnie dobrana ścieżka dźwiękowa, przeniesie starszych widzów w lata ich młodości. Dzieje się tak właśnie dlatego, że praktycznie większość utworów pochodzi z lat 90-tych.

Dialogi są naszpikowane humorem, który trafia w gusta zarówno starszej, jak i tej młodszej widowni. Ogólnie jeśli chodzi o Trolle, to jest to bardzo dobre kino dla starszych jak i młodszych widzów. Jestem przekonany, że studio DreamWorks za jakiś czas powróci z trzecią częścią.

3 opinii do Trolle 2 – 2020 – Dubbing PL

  • Aneta  napisz:

    Super animacja, polecam

  • Benek  napisz:

    Fajnie że można pobrać na dysk xD

  • Dawidek  napisz:

    Działa 🙂

Zostaw odpowiedź