Truposze nie umierają - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Truposze nie umierają – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Truposze nie umierają – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Pobierz - Truposze nie umierają - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online


Opis filmu

W pewnym sennym miasteczku Centerville niby wszystko na pozór jest takie jak zawsze, ale nie do końca. Wielki księżyć wisi niżej niż zawsze, a zwierzęta zaczynają zachowywać się tak, jak nigdy dotąd. Media spekulują razem z naukowcami, ale nikt tak na prawdę nie wie, co stanie się za chwilę w malym miasteczku. Umarli wstają z grobów i rozpoczynają brutalne łowy na ludzi. Mieszkańcy Centerville rozpoczynają walkę o przetrwanie.


Recenzja

Podczas seansu można odnieść wrażenie przesytu. Natomiast żarty występujące w produkcji, czasem są na prawdę zabawne, ale przeważnie pozbawione są sedna i puenty. Nie znajdziemy tutaj żadnej celnej ironii. Dekonstrukcja zawodzi, bo wcale nie zaskakuje, a cytaty i wszelkiego rodzaju odwołania, po prostu mogą zemdlić przeciętnego widza. Ciężko stwierdzić czy dzieje się tak przez zbyt dużą ich liczbę czy po prostu zwyczajny brak subtelności. Ponad to tematyka zombie, to taki wielokrotnie odgrzewany kotlet w światowym kinie. Truposze nie umierają – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online.

Truposze nie umierają, to takie połączenie elementów, które wcale nie tworzą jakiejś zgrabnej całości. Niektóre szczegóły w pojedynczej formie sprawdziłyby się najlepiej i to osobno. Wszystko to dzięki znakomitej grze aktorskiej i paru orzeźwiających powiewów surrealistycznego, czarnego humoru. Ostatecznie Truposze nie umierają to jednak mdłe, oczywiste, wyprane z subtelności kino, a wszystko, co u Jarmuscha ceni się najbardziej, tu okazuje się banalne, pozbawione wyrazu lub przytłaczające w nadmiarze.

Truposze nie umierają – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Truposze nie umierają 2019 - Truposze nie umierają - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Zostaw odpowiedź