Venom 2: Carnage - 2021 - Dubing PL

Venom 2: Carnage – 2021 – Dubing PL

Venom 2: Carnage – 2021 – Dubing PL. Cały film online. W drugiej części poznamy Carnage’a. Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.


Pobierz 2 - Venom 2: Carnage - 2021 - Dubing PL


Venom 2: Carnage – 2021 – Dubing PL

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.


Venom 2 Carnage 2021 - Venom 2: Carnage - 2021 - Dubing PL

Pod względem aktorskim film prezentuje się solidnie. Woody Harrelson świetnie wypada w roli seryjnego mordercy, który niczym Hannibal Lecter prowadzi pewną grę z Brockiem. Tom Hardy i Michelle Williams w pełni akceptują komediowy wydźwięk całej produkcji – dobrze się bawią swoimi postaciami i dodają im pewnej lekkości. Nie podchodzą do nich (jak w pierwszej części) na serio.

Andy Serkis wykazuje się znakomitym wyczuciem tematu. Wie, czego dokładnie widzowie oczekują po tym tytule. Finałowa walka symbiontów jest widowiskowa i zrealizowana z pomysłem. Nie jest to jedynie komputerowy pojedynek dwóch postaci, ale ładnie połączona walka w sumie czterech bohaterów. Trzyma w napięciu i daje widzom trochę adrenaliny. Venom 2: Carnage – 2021 – Dubing PL.

Venom 2: Carnage – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Jednak największym atutem produkcji Venom 2: Carnage jest pokręcony humor i liczne wymiany uszczypliwości pomiędzy Eddiem a Venomem. To one sprawiają, że widz świetnie bawi się na sali i co chwila wybucha śmiechem. Serkis stworzył zwariowaną komedię w świecie Marvela, odchodząc, jak najdalej się da, od poważnej produkcji. I to mu świetnie wyszło. Takiego Venoma chce się po prostu oglądać. Jednak trzeba też powiedzieć wprost – nie jest to ten symbiont, którego znamy z komiksów. Przynajmniej na razie. Jest to jego satyryczna wariacja, którą w stu procentach kupuję.

P.S. Po napisach jest tylko jedna scena, ale jest bardzo ważna. Nie chcecie jej przegapić.

Zostaw odpowiedź