W labiryncie - 2019 - Lektor PL

W labiryncie – 2019 – Lektor PL

W Labiryncie – 2019 – Lektor PL gdzie oglądać cały film online. Jedna z nastolatek zostaje porwana na piętnaście lat. Gdy pewnego dnia budzi się w szpitalu, nie pamięta kompletnie niczego.


Pobierz - W labiryncie - 2019 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz - W labiryncie - 2019 - Lektor PL

Opis

Pewnego dnia Samantha zostaje porwana na piętnaście lat. Kiedy budzi się w szpitalu, nie pamięta kompletnie niczego z wydarzeń z przeszłości. Nie wiadomo nawet jak zdołała uwolnić się i uciec przed ludźmi, którzy ją uprowadzili. Z pomocą policyjnego psychologa, próbuje odzyskać wspomnienia i przypomnieć sobie więzienie zwane labiryntem. Dziewczyna była zmuszana w nim do rozwiązywania tajemniczych zagadek. Sprawca nadal jest na wolności. Jedynym sposobem na złapanie go, jest dostanie się do umysłu Samanthy.


W labiryncie 2019 - W labiryncie - 2019 - Lektor PL

Za film W labiryncie odpowiedzialny jest Donato Carrisi. Jest to jego drugi film dopiero i zarazem postanowił po raz drugi postawić na ekranizację swojej książki. Ciekawe jak to będzie, gdy Carrisi zabierze się za własną twórczość, bo ekranizacje własnych powieści wychodzą mu na prawdę nieźle. Doskonale buduje ten mroczny klimat wokół fabuły i tonuje stopniowo napięcie. Używa do tego bardzo dobrze znanych technik czyli bawi się ciemnością, która otacza naszych bohaterów.

W labiryncie – 2019 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Sama intryga rozkręcana jest bardzo powoli i może to przeszkadzać niecierpliwych widzów. Jednak, gdy film nabierze już tempa to otrzymamy produkcję na najwyższym poziomie w swoim gatunku. Czasem jednak film wymaga spowolnienia akcji, ale tego nie ma. To nic strasznego, ale czasem po prostu warto wyhamować akcję. W labiryncie – 2019 – Lektor PL.

W Labiryncie możemy zobaczyć Dustina Hoffmana, jednak jest to chyba jego najgorsza rola w całym dobytku aktorskim. Nie wykorzystał potencjału jego postaci nawet w 20%, ale nie spodziewał się takiego zakończenia, to potencjał został zmarnowany całkowicie. Twist fabularny związany z tą postacią wprawi w szok fanów twórczości Carrisiego, szczególnie jednej postaci (wiem, co pisze, sam się do nich zaliczam).

W labiryncie jest filmem bardzo dobrze napisanym, który aspiruje do rasowego thrillera. Film potrafi na prawdę zaskoczyć i zszokować. Polecamy w 100%.

Zostaw odpowiedź