Wcielenie - 2021 - Lektor PL

Wcielenie – 2021 – Lektor PL

Wcielenie – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Madison jest sparaliżowana szokującymi wizjami makabrycznych morderstw, a jej udręka pogarsza się, gdy odkrywa, że to rzeczywistość.


Pobierz 2 - Wcielenie - 2021 - Lektor PL


Wcielenie – 2021

We “Wcieleniu” cała intryga jest nieprzyjemnie nieciekawa i tak zwyczajnie po ludzku bajkowo-głupia (nie obrażając przy tym bajek, które bywają o niebo mądrzejsze). Wszystko po to, aby pod koniec spróbować zaskoczyć widza nagłym zwrotem akcji. Ten mnie szczególnie nie zaskoczył. Jedynie pogłębił uczucie zażenowania, gdyż bardzo szybko doszedłem do wniosku, że dostanę coś w stylu tego, co finalnie zaserwowano. Co nie znaczy, że zawsze potrzebuję, aby scenarzysta był przynajmniej krok przede mną, ale tutaj nawet tym mnie nie ugoszczono.


Wcielenie 2021 - Wcielenie - 2021 - Lektor PL

Tylko tutaj niemrawe zdjęcia mieszają się z efektami specjalnymi — znośnymi, ale czasem pasującymi do opowieści niczym pięść do oka. Najpewniej zostały wykorzystane tylko po to, aby było co pokazać w zwiastunach. Nazwisko reżysera oraz zapowiedzi filmu obiecywały wiele — to muszę przyznać. Na obietnicach się skończyło i ładne obrazki oraz ciekawy pomysł na kino gatunkowe nie wystarczyły, aby piać z zachwytu. Gdyby scenariusz przepisano, gdyby produkcję przemyślano… Wiele gdybania.

Wcielenie – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Obraz rozpaczy dopełnia gra aktorska. I nie zrozumcie mnie źle — jedni grają lepiej, drudzy gorzej, trzeci prawie wcale. Jednak najgorsze było to poczucie, iż niektórzy aktorzy nie wiedzieli do końca, co właściwie mają grać, więc zagrali cokolwiek, czasem sprawiając wrażenie, że czytają drętwe kwestie z kartki. Jedynym pocieszeniem jest to, że Annabelle Wallis wcielająca się w główną bohaterkę, dała z siebie wiele więcej, aniżeli reszta ekipy, aby ten słaby film nie był ujmą w jej portfolio. Wcielenie – 2021 – Lektor PL.

To nie jest też produkcja, której z uwagi na inne walory mógłbym wybaczyć nieprzyjemne wady. “Wcielenie” jest byle jakie i nic nie pozostaje po nim w pamięci, poza uczuciem straty czasu. Jeśli chcecie sobie marnować życie słabymi horrorami — droga wolna, możecie zacząć od tego potworka. Ostrzegałem.

Zostaw odpowiedź