West Side Story - 2021 - Lektor PL

West Side Story – 2021 – Lektor PL

West Side Story – 2021 – Lektor PL. Cały film online. W tle nowojorskiej wojnie gangów rozwija się miłość dwójki nastolatków.


Pobierz 2 - West Side Story - 2021 - Lektor PL


West Side Story – 2021 – Lektor PL

Słynny broadwayowski musical powraca w nowej odsłonie i w reżyserii samego Stevena Spielberga! Zdobywca Oscara zabiera widzów w podróż w czasie do roku 1957 i pozwala ponownie odkryć uroki młodzieńczej miłości, a także poczuć dreszcz emocji towarzyszący rywalizacji nowojorskich gangów ulicznych.


West Side Story 2021 - West Side Story - 2021 - Lektor PL

Prawdziwych ciarek dostarczają jednak występy grupowe, które od samego początku istnienia „West Side Story” decydowały o niewątpliwym rezonansie tego utworu. Spektakl zapewniony przez Spielberga korzysta z nowej, uwspółcześnionej choreografii autorstwa Justina Pecka, pierwszej klasy nowojorskiego baletmistrza i laureata nagrody Tony. Jego układy zdają się składać hołd dokonaniom Jerome’a Robbinsa przy jednoczesnym stosowaniu oryginalnych aranżacji. W nowym „West Side Story” taniec znów ma w sobie ogromne pokłady kreatywnej ikry, zawziętego temperamentu i pasji, dzięki której każdy krok znaczy mniej więcej tyle, co walka o godny żywot.

West Side Story – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Choreografia Pecka kapitalnie łączy ze sobą latynoski żar Anity (Ariana DeBose) z jankeską agresją ekipy Riffa, a kiedy trzeba, potrafi oczarować bardziej stonowanym baletem, w którym błyszczy Elgort. Na koniec wypada też dodać, że konfiguracja i odtworzenie piosenek Stephena Sondheima z muzyką Leonarda Bernsteina obyły się bez większych zmian względem filmowego pierwowzoru. W swym nowym filmie twórca „Player One” dokonał rzeczy niesłychanie trudnej – powtórzył on sukces sprawiający wcześniej wrażenie nie do powtórzenia. West Side Story – 2021 – Lektor PL.

Jeden ze współczesnych magów kina wskrzesił nie tyle legendę, co jej ducha, zostawiając tym samym na ekranie poziom rozmachu i wigoru, który w filmie dostępny jest od wielkiego dzwonu. Poziom ekstatycznego roztańczenia niepokornych młokosów sprawia, że nogi chcą bezwiednie prowadzić resztę ciała z powrotem na salę kinową, w której nieśmiertelne kompozycje Bernsteina chyba nigdy nie brzmiały tak wspaniale. Wszystko to, za co widzowie pokochali „West Side Story” w latach 50. i 60., w nowej adaptacji powróciło ze zdwojoną siłą. Coś takiego mógł zapewnić tylko Spielberg.

Zostaw odpowiedź