Więzień zero - 2020 - Lektor PL

Więzień zero – 2020 – Lektor PL

Więzień zero – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Więzienie na wyspie St. Leonard to nie tylko miejsce izolacji dla największych zbrodniarzy z tego świata. Jeden z eksperymentów jednak idzie nie po myśli, a wyspa staje się labiryntem śmierci.


Opis filmu

Wyspa St. Leonard położona jest na Północnym Atlantyku. Na niej znajduje się więzienie dla największych zbrodniarzy tego świata. Na wyspie prowadzone są także eksperymenty na ludziach. Jeden z nich jednak kończy się niepowodzeniem. Cała wyspa natomiast w skutego nieudanego eksperymentu, staje się labiryntem śmierci dla pozostałych ludzi, którzy przeżyli.

Pobierz 2 - Więzień zero - 2020 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Więzień zero - 2020 - Lektor PL


Więzień zero 2020 - Więzień zero - 2020 - Lektor PL

Russell Owen jest reżyserem filmu pt. “Więzień zero”. Pozostałe filmy nakręcone przez tego reżysera można znaleźć klikając w jego nazwisko znajdujące się w polu “Informacje”. Film na ekranach kin ukaże się 10 lipca 2020 (premiera w Polsce), 3 stycznia 2020 (data premiery w USA). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji “Ustawienia serwisu” dostępnej pod zakładką “Moje konto”. Twórcą scenariusza jest Matthew J. Gunn. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne filmy, do których napisał on scenariusz. Więzień zero – 2020 – Lektor PL.

Więzień zero [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Wyspa St. Leonard położona na Północnym Atlantyku to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Gdy jeden eksperyment się nie powiedzie, cała wyspa stanie się przerażającym labiryntem bez wyjścia dla zdesperowanych ocalałych.

Film pt. “Więzień zero” jest filmem bardzo krwawym. Na pewno może on podobać się fanom gatunku i przeciętnemu Kowalskiemu. Na pewno można porównać go do pewnego filmu, który można również oglądnąć na naszej stronie. Chodzi tutaj między innymi o: Nightmare radio czy choćby Zaśnij. To są filmy bardzo zbliżone do siebie i na pewno warto oglądnąć wszystkie propozycje razem z filmem “Więzień zero”. Gorąco polecamy i oceniamy na 7.

Jedna opinia do Więzień zero – 2020 – Lektor PL

Zostaw odpowiedź