Winowajca - 2019 - Lektor PL - Online

Winowajca – 2019 – Lektor PL – Online

Winowajca – 2019 – Lektor PL – Online. Pewien dyrektor generalny powraca do swojego rodzinnego miasteczka, żeby pożegnać kryzys moralny i znaleźć nowy życiowy cel.


Pobierz - Winowajca - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Sponiewierany życiem dyrektor generalny postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasteczka, żeby ustawić od nowa swój kompas moralny. Z czasem odnajduje nowy cel w życiu, postanawia ocalić winnicę swojego dziadka i odnowić więzi ze swoją rodziną.


Winowajca – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Winowajca” to tak na prawdę nic nowego. Nie znajdziemy tutaj żadnej odskoczni od tego, co już było poruszane wiele razy w tematyce filmowej. Mężczyzna w średnim wieku postanawia zmienić całkowicie swoje życie. Początkowo rodzina jest temu przeciwna i ma go za wariata, bo chce wywrócić swoje stabilne życie do góry nogami. W tym przypadku Mark wraca do rodzinnego miasteczka, a z czasem rodzina staje się mu przychylna i akceptuje jego nowe decyzje.

Mężczyzna pomału związuje się coraz bardziej z tym miejscem, poznajemy miejscową ludność i z czasem rodziną głównego bohatera. Są to bardzo mili ludzi, ale na tym się kończy. Nie możemy powiedzieć o nich kompletnie nic więcej. W filmie poznamy również przyjaciela z dzieciństwa, ale jego rola kończy się niestety tylko na byciu zabawnym. Wszystko już to widzieliśmy w innych produkcjach. To taki mocno średni film na poziomie produkcji pt. “Judy“.

To, co jednak choć troszkę odróżnia ten film od innych produkcji, są gadające duchy i pnącza. Wiem, że to może wydać się śmieszne, ale wcale tak nie jest w rzeczywistości. Jest to fajny zabieg, który doda kolorytu temu filmowi, ale tak na prawdę do niczego nie prowadzi. Winowajca – 2019 – Lektor PL – Online.

Finalnie “Winowajca” jest filmem, który spełnia wszystkie wymagania, żeby aspirować do miana miłego filmu. Ma przyjemne postaci, dobrze znaną każdemu historię, która ma szczęśliwe zakończenie i na pewno poprawi humor w te zimne i długie grudniowe wieczory. Szkoda tylko, że brakuje mu tego czegoś, dzięki czemu zapamiętamy ten film na dłużej.

Winowajca – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Winowajca 2019 Lektor PL Online - Winowajca - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź