Włoskie wakacje - 2020 - Lektor PL

Włoskie wakacje – 2020 – Lektor PL

Włoskie wakacje – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Robert razem z synem przyjeżdżają do Włoch, żeby sprzedać rodzinny dom. Wakacje przedłużą się, a wszystko zacznie od nowa w malowniczej Toskanii.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Włoskie wakacje - 2020 - Lektor PL


Włoskie wakacje – 2020

W przepięknej słonecznej Toskanii, wszystko zaczyna się na nowo. Robert i jego syn na co dzień nie utrzymują kontaktów. Jedyne, co na obecną chwilę ich łączy, to rodzinna willa, którą obaj zdecydują się sprzedać z powodu problemów finansowych Jacka, syna Roberta. Obaj chcą załatwić wszystkie formalności i wrócić do swojego życia codziennego w Londynie. Sprawa jednak komplikuje się, gdy na miejscu okazuje się, że z pięknej willi, którą pamiętają z dawnych lat, została tylko ruina. Mężczyźni będą musieli spędzić ze sobą więcej czasu, żeby zrobić kompletny remont willi. Wspólne prace idą źle, ale z pomocą przychodzą im mieszkańcy pobliskiego miasteczka. Z każdym dniem przekonują się, że tutaj w Toskanii, czas płynie inaczej, wolniej, a życie, jest zupełnie inne.


Włoskie wakacje 2020 - Włoskie wakacje - 2020 - Lektor PL

Wielkim atutem Włoskich wakacji, jest tutaj fakt, że produkcja ta, jest po prostu, taka normalna. Są w niej elementy komediowe, jak i takie bardziej melancholijne. Twórcy nie epatują niepotrzebnymi skrajnościami, nie krzyczą, by zwrócić na siebie naszą uwagę. Fabuła jest prowadzona bardzo spokojnie i faktycznie, można wczuć się w klimat włoskich wakacji. Tym bardziej, że w 2020 roku, w kontekście pandemii COVID-19 wczasy w tym obszarze Europy pewnie długo jeszcze nie będą w obrębie masowych zainteresowań. Jest cała masa podobnych produkcji, ale to na prawdę nie ujmuje tej produkcji. Włoskie wakacje – 2020 – Lektor PL.

Włoskie wakacje [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Włoskie wakacje są takim na prawdę fajnym filmem, który nadaje się na taki letni relaks w kinie lub domowym zaciszu. Na pewno bardzo próżno szukać w nim jakiś nowych rozwiązań. To raczej taka standardowa produkcja. Zresztą sam zarys głównej linii fabularnej zdaje się być niczym innym jak męską odpowiedzią na równie urokliwy film „Pod słońcem Toskanii” z niezapomnianą Diane Lane.

Zostaw odpowiedź