Wszyscy wiedzą – 2018 – Lektor PL

Wszyscy wiedzą 2018 Lektor PL - Wszyscy wiedzą - 2018 - Lektor PL

Oryginalny tytuł: Todos lo saben

Czas trwania: 2:12:16

Gatunek: Dramat

Reżyseria: Asghar Farhadi

Scenariusz: Asghar Farhadi

Kraj produkcji: Hiszpania, Francja, Włochy

Premiera w polsce: 15 marca 2019

Studio: Canal+ France

Inny tytuł: Everybody Knows

Ocena: 5,6


Wszyscy wiedzą – 2018 – Lektor PL

Pobierz - Wszyscy wiedzą - 2018 - Lektor PL


Opis filmu

Po latach nieobecności Laura powraca do Hiszpanii do rodzinnego miasteczka, na wesele swojej siostry. W czasie zabawy kobieta spotyka mężczyznę imieniem Paco, który był jej pierwszą wielką miłością z dawnych lat. Nagle znika Irene (jedno z dzieci Laury), podczas poszukiwań na jaw wychodzą pewne rodzinne tajemnice, które miały nigdy nie ujrzeć światła. W upalnym i wydawałoby się, nudnym miasteczku, jednak czai się mrok. Nagle wszyscy stają się podejrzani i nie wiadomo już komu ufać.


Recenzja

Jeśli chodzi o całość, to opowieść w filmie “Wszyscy wiedzą” jest prowadzona bardzo zręcznie i bez większych wpadek. Atmosfera również jest tutaj dość gęsta. Wiele wskazuje na to, że w porwanie dziewczynki zamieszany jest jednak ktoś z rodziny, a tytuł “Wszyscy wiedzą”, pasuje tutaj idealnie. Zawsze miło też oglądać razem na ekranie Cruz i Bardema, którzy mają ze sobą naturalny i spontaniczny kontakt emocjonalny, ponieważ w życiu prywatnym są przecież małżeństwem.

Nie jest to również przypadkowa produkcja w dorobku reżysera, tak jak mogłoby to się wielu widzom wydawać. W filmie bez trudu można dostrzec wiele elementów z jego twórczości jak np. przekonanie, że przeszłość nigdy nie znika i nawet zepchnięta w niepamięć wcześniej czy później da znać o sobie. Zaś o tajemniczym zniknięciu dziewczyny, choć starszej, już kiedyś nakręcił film („Co wiesz o Elly?”). Film jest na pewno godny polecenia!

Oglądaj online cały film z cda Wszyscy wiedzą – 2018 – Lektor PL

Wszyscy wiedzą 2018 cały film online pl - Wszyscy wiedzą - 2018 - Lektor PL

Zostaw odpowiedź