Wszystko dla mojej matki 2019 PL - Wszystko dla mojej matki - 2019 - PL

Wszystko dla mojej matki – 2019 – PL

Wszystko dla mojej matki – 2019 – PL. Cały film online. Olka ma tylko 17 lat. Za ciągłe ucieczki z domu dziecka, sąd postanawia umieścić ją w zakładzie poprawczym.


Opis filmu

Olka ma zaledwie 17 lat. Ciągle uciekając z domu dziecka narobiła sobie problemów. Sąd postanowił umieścić ją w zakładzie poprawczym. Pewnego dnia spotyka ona tam Andrzeja i Irenę, swoich biologicznych rodziców. Od tej pory wszystko się zmieni, a dziewczyna zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o swojej matce.

Pobierz 2 - Wszystko dla mojej matki - 2019 - PL

Link 2:

Pobierz 2 - Wszystko dla mojej matki - 2019 - PL


Wszystko dla mojej matki 2019 - Wszystko dla mojej matki - 2019 - PL

Nie jest jednak tak, że nie mam absolutnie żadnych zarzutów, jeśli chodzi o Wszystko dla mojej matki. Jakkolwiek można o tym filmie powiedzieć dużo dobrego, tak z całą pewnością balans pomiędzy pozytywnymi postaciami męskimi a żeńskimi nie został tu w żaden sposób zachowany. Reżyserka pokazuje, że w jej historii praktycznie nie ma dobrych mężczyzn. Być może tak właśnie było, niemniej jednak, trochę mnie ten kontrast raził. Jedyną taką postacią męską, był trener, który pomagał Oli w treningach lekkoatletycznych. Poza tym, ciężko szukać postaci męskiej, która byłaby tak naprawdę w każdym calu pozytywna.

Wszystko dla mojej matki [PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ,CAŁY FILM, ONLINE]

Kolejnym zarzutem, który także mnie raził, ale ponownie – być może wynikał z historii – jest powszechność pewnego zjawiska, które w filmie było wręcz nagminne. Na spotkaniu, na pytanie odnośnie tego zjawiska w kontekście rodziny zastępczej i tego, czy takie rodziny nie są w żaden sposób weryfikowane, Małgorzata Imielska odpowiedziała, że owszem, nie są. Zdziwiło mnie to niesamowicie, ale nie mam też absolutnie żadnych podstaw, aby nie wierzyć w tę odpowiedź. Niemniej jednak, miałam poczucie, że zjawisko, o którym mówię, a którego celowo nie nazywam, aby uniknąć spoilerów, pojawiało się w filmie stanowczo za często. Film bardzo podobny do dramatu “Błąd systemu“.

Mimo tych zarzutów, nie mogę w żadnym wypadku powiedzieć, że Wszystko dla mojej matki, jest filmem złym, czy szkodliwym. To świetnie opowiedziana historia, która wciąga, która budzi emocje. Jest dokładnie tym, czego ja osobiście w kinie szukam. Zmusza do refleksji, wzrusza. Przyznaję bez bicia, że dwa razy w czasie seansu, bardzo mocno spociły mi się oczka. Poziom emocji, to, jak doskonale zostały one pokazane, naprawdę robi niesamowite wrażenie. Wszystko dla mojej matki – 2019 – PL.

Bardzo cieszę się też z tego, że Wszystko dla mojej matki, najpewniej trafi na ekrany kin i to nie tylko studyjnych. Być może już w styczniu będzie można tę produkcję obejrzeć, do czego bardzo zachęcam. Pani powiedziała, że seans Wszystko dla mojej matki, przypomniał jej czym jest kino: że nie jest ono tylko i wyłącznie po to, aby włączyć film przed snem i na nim zasnąć, ale żeby obejrzeć, i przede wszystkim poczuć, świetną historię. I dokładnie takie jest Wszystko dla mojej matki.

Zostaw odpowiedź