Wyprawa na Księżyc - 2020 - Dubbing PL

Wyprawa na Księżyc – 2020 – Dubbing PL

Wyprawa na Księżyc – 2020 – Dubbing PL. Cały film online. Dziewczyna decyduje się na wybudowanie statku kosmicznego i wyruszenie w poszukiwaniu legendarnej bogini księżyca.


Pobierz 2 - Wyprawa na Księżyc - 2020 - Dubbing PL


Wyprawa na Księżyc – 2020

Zdeterminowana i bystra dziewczynka buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. “Wyprawa na księżyc” to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.


Wyprawa na Księżyc 2020 - Wyprawa na Księżyc - 2020 - Dubbing PL

Nie będzie absolutnie żadnej przesady w stwierdzeniu, że „Wyprawa na Księżyc” mogłaby się odbywać w dowolnym czasie i miejscu. Lunaria wygląda całkowicie generycznie i sprawia wrażenie, jakby została zaprojektowana przez ludzi lekceważących sobie młodych widzów. Tak jakby wystarczyło wrzucić na ekran mieniące się kolorowymi światłami miasto, żeby zdobyć ich sympatię. Nikt nie zadał sobie trudu, żeby w jakikolwiek sposób wyróżnić Lunarię lub nadać jej indywidualny charakter. Wyprawa na Księżyc – 2020 – Dubbing PL.

Równie dobrze można by powiedzieć, że to kraina owocowych żelków i każdy na bazie pokazanych fragmentów czy zdjęć byłby w stanie w to uwierzyć. Nie sposób tego nawet porównywać do Miasta Umarłych z „Coco” czy wnętrza umysłu Riley z „W głowie się nie mieści”.Co więcej, „Wyprawa na Księżyc” powtarza też błędy obecne w filmach Disneya. Zmarła przedwcześnie matka to już takie cliche, że nawet w parodiach nie sięga się po tak zgrany motyw.

Wyprawa na Księżyc [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Negatywnie na cały odbiór nowej animacji wypływają też wciskane gdzie popadnie piosenki, które mają w magiczny sposób zastąpić emocjonalny rozwój bohaterów. O większości z nich zapomnicie pół godziny po obejrzeniu filmu Netfliksa (na plus wyróżnia się tylko numer Gobiego), a czas zmarnowany na nie można by wykorzystać na zbudowanie bardziej sensownej fabuły. Zamiast tego „Wyprawa na Księżyc” kończy się w sposób niezwykle przewidywalny, a w dodatku jakby niezasłużony. Jak widać ściąganie cudzych pomysłów nie jest gwarantem sukcesu. Kto by się spodziewał.

3 opinii do Wyprawa na Księżyc – 2020 – Dubbing PL

  • Anonim  napisz:

    Super ze dziala

  • Krecik  napisz:

    Działa, polecam 🙂

  • Janek  napisz:

    Super wersja z dubbingiem

Zostaw odpowiedź