Wyspa Fantazji - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Wyspa Fantazji – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Wyspa Fantazji – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Pan Roarke spełnia najskrytsze marzenia swoich gości w ustronnym tropikalnym hotelu, gdzie z czasem dobra zabawa zamienia się w prawdziwy koszmar.


Pobierz - Wyspa Fantazji - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Na Wyspie Fantazji w tropikalnym hotelu, pan Roarke spełnia najbardziej wyszukane marzenia swoich gości. Po czasie marzenia te zmieniają się w prawdziwy koszmar. Goście hotelu, żeby przeżyć, będą musieli rozwiązać zagadkę tajemniczej wyspy.


Wyspa Fantazji 2020 - Wyspa Fantazji - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Umówmy się na samym początku, że “Wyspa Fantazji” nie jest ani straszna ani krwawa. Z założenia miał to być film przygodowy, jednak twórcy uznali, że dodadzą tutaj elementy horroru. Filmu nie są w stanie uratować nawet aktorzy. Najbardziej tragicznie wyszedł tutaj Pan Roarke, który miał chyba być motorem napędowym całej produkcji i miał tworzyć całą otoczkę. Wcielają się w postać Michael Peña gra tutaj bardzo słabo. Nie dość, że pojawia się bardzo rzadko, to jeszcze jego gra wygląda tak, jakby kompletnie mu się nie chciało. Brakuje tutaj jakiegokolwiek zaangażowania w postać. Dodajmy, że to przecież on odpowiedzialny jest za koszmar, który przeżywają goście hotelu i Wyspy Fantazji. Zresztą, jaki gospodarz, taki horror. Wyspa Fantazji – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Niczego pozytywnego nie mogę napisać również o warstwie wizualnej tego filmu. Chodzi o to, że plenery i krajobrazy wcale nie są siłą produkcji, a muzyka, która komponował Bear McCreary, jest w ogóle nie słyszalna. Wiele akcji toczy się w całkiem zamkniętych pomieszczeniach, co na pewno działa na niekorzyść całego filmu.

Wyspa Fantazji – 2020 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Kończąc oglądanie “Wyspy Fantazji” oddychamy z ulgą, ale na samym końcu, czeka nas jednak pewna niespodzianka. Okazuje się, że mamy tutaj scenę, która może sugerować nam, że pojawi się kolejna część filmu, a może i nawet nie jedna. Mroczna wyspa, dużo akcji, miejsce, gdzie możemy znaleźć się piekle jak i w niebie zarazem. Film finalnie prezentuje jednak pseudo horror bez scenariusza, klimatu i czegokolwiek. Na pewno nie chcemy takich produkcji i mówimy stanowczo NIE! dla kolejnej części takiego horroru. Już chyba lepiej oglądać tutaj “Countdown” czy “Niewidzialnego człowieka“, która w porównaniu z “Wyspą Fantazji” są majstersztykiem. Wytwórnia Blumhouse często z horrorami trafia na prawdę w dziesiątkę, ale tutaj zaliczyła bardzo mocną wpadkę. Mam ogromną nadzieję, że kolejny jej film, zetrze plamę blamażu po tej produkcji.

Zostaw odpowiedź