Zakonnica (2018) Lektor PL

Zakonnica (2018) Lektor PL

Zakonnica (2018) Lektor PL

Pewien ksiądz nękany demonami z przeszłości i nowicjuszka, zostają wysłani przez Watykan, żeby zbadać sprawę pewnej młodej zakonnicy, która postanowiła popełnić samobójstwo. Niedługo później wspólnie odkrywają przerażająco niechlubny sekret zakonu. Oboje ryzykują nie tylko własnym życiem, ale również wiarą i duszą. Będą musieli zmierzyć się z demoniczną zakonnicą w opactwie, które przerodzi się w straszliwe pole walki dobra ze złem.

Recenzja

Twórcom filmu bardzo zależy na tym, żeby przeciętny widz wiedział w jaki sposób Zakonnica jest powiązana z Obecnością i Amnabelle. Fani gatunku na pewno bardzo szybko zauważą w scenie modlitwy, Siostrę Charlotte. Jest to w bardzo zgrabny sposób wplątana opowieść, która łączy w całość te serię. Jeśli chodzi o efekty wizualne, to Zakonnica jest po prostu genialnie zrobiona. Czuć strach i wieje grozą, a demon pojawiający się (dość rzadko jednak) budzi ogromne przerażanie wśród widzów. Gdyby scenarzyści postarali się jednak tak bardzo jak rekwizytorzy, to ogromny sukces byłby wtedy murowany.

Rozczarowanie filmem na pewno byloby o wiele mniejsze, gdyby nie kampania reklamowa studia Warner Bros, która zapowiadała przerażający horror, który doprowadzić może do omdlenia. Nawet przed rozpoczęcien seansu, podszedł do nas pan i poinformował nas o scenach, które budzą grozę. My wiernie czekaliśmy, ale niestety, nie doczekaliśmy się takich scen w tej produkcji. Zakonnica jest jednak filmem, który dostarcza wiele rozrywki i można przymknąć oko na fakt, że nie jest to jednak ekstraklasowy horror. Na pochwałę zasługuje również gra aktorska, bo co by nie mówić, to jednak obsada aktorska stała na prawdę na wysokim poziomie. Ten film bardziej bawi niż straszy i jesli z takim podejściem będziemy traktować ten film, to na pewno nie wyjdziecie z seansu z poczuciem, że straciliście pieniądze i cenny czas. Film Zakonnica (2018) możecie również oglądnąć online całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej.

Oglądaj online cały film Zakonnica (2018) Lektor PL

Zakonnica 2018 cały film online - Zakonnica (2018) Lektor PL

Zostaw odpowiedź