Zaśnij - 2019 - Lektor PL - Online

Zaśnij – 2019 – Lektor PL – Online

Zaśnij – 2019 – Lektor PL – Online. Karla jest młodą studentką medycyny, która za wszelką cenę chce wyleczyć swojego brata z chronicznej bezsenności.


Pobierz - Zaśnij - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Karla to młoda studentka medycyny, która będzie chciała za wszelką cenę wyleczyć swojego młodszego brata z niezwykle rzadkiej choroby – Fatal familia Insomnia. Jest to bardzo choroba, która powoduje chroniczną bezsenność. Dziewczyna odkrywa, że jego bezsenność to coś zupełnie innego i przerażającego. To z czym będzie musiała się zmierzyć, już dawno wyszło poza granica ludzkiego pojęcia.


Zaśnij – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Film tak na prawdę już na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo kiepskim horrorem. Scenariusz również jest słaby, bo przewidywalny. Główna postać to kujonka, która nie wyciąga nosa ze swojego notesu, a w tle mamy jej popularną przyjaciółkę. Jeśli chodzi o jakość filmu, to można porównać go do wyjątkowo słabego również filmu pt. “Czarne święta“. Już wytłumaczę dlaczego. Przez pół filmu oglądamy Karlę, która snuje się korytarzami i rozpacza nad losem swojego brata. Druga część filmu to nic nie wnoszące rozmowy dwóch przyjaciółek. Osadzenie filmu jest również tak przewidywalne, że aż nudne. Cała akcja dzieje się w szpitalu psychiatrycznym. Film w ogóle nie zmusza nas do refleksji nad tym, co akurat się stało. Dzieje się tak, ponieważ wszystko jest tłumaczone krok po kroku, co tak na prawdę się wydarzyło. Zaśnij – 2019 – Lektor PL – Online.

Zaśnij” składa się po prostu z dwóch części: nudnej i żenującej, serio. Produkcja to dno na każdym poziomie. Już chyba na prawdę film “Truposze nie umierają” jest tutaj w pierwszej lidze w porównaniu do “Zaśnij“. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego. Zawodzi tutaj scenariusz, efekty specjalne i dosłownie wszystko. Ten flm można polecić tylko na raz, choć chyba nie. Film jest dobry na pół razu i nic więcej. Potrzeba nam jedynie kilku minut filmu, żeby potraktować ten film jako przymus, jakiś rozkaz, że musimy wytrwać do końca.

Zaśnij 2019 Lektor PL Online - Zaśnij - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź