Zdrajca - 2019 - Lektor PL

Zdrajca – 2019 – Lektor PL

Zdrajca – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Boss Cosa Nostry postanawia złamać omertę. Tommaso Buscetta przerywa zmowę milczenia i doprowadza do skazania 362 przywódców różnych organizacji mafijnych.


Opis filmu

W samym centrum produkcji mamy mafijnego bosa. Tommaso Buscetta pewnego dnia łamię omertę czyli zmowę milczenia i doprowadza do największego w historii medialnego procesu w historii kraju, gdzie do więzienia trafi 362 różnych przywódców mafijnych organizacji. Wspomnianą produkcję można oczywiście porównać do ojca chrzestnego jako do romantycznej gangsterskiej powieści. Fascynujące ekranowe dochodzenie skupia się na przemianie Buscetty, dla którego La Cosa Nostra, “nasza sprawa”, zaczęła znaczyć coś zupełnie innego, niż chcieliby szefowie klanów. Najważniejsze jest to, że twórcy wcale nie psychologizują i nie zgaduje intencji mafioza. Za to w bardzo dobry sposób podkreśla losy człowieka pierw ściganego przez policję, a potem przez członków “własnej rodziny”.

Pobierz 2 - Zdrajca - 2019 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Zdrajca - 2019 - Lektor PL


Zdrajca – 2019 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Rozbicie i skazanie 362 członków Cosa Nostry było na pewno największym sukcesem państwa w całej jego historii. Film przede wszystkim skupia się na magicznej przemianie Buscetty. Tytułowy “Zdrajca” nie jest jednak herosem, Bellocchio widzi w nim niemal szekspirowskiego bohatera, uwikłanego w tragiczny konflikt. Z drugiej strony jest to bardzo niebezpieczny, nieprzewidywalny i brutalny człowiek nie warty najmniejszego zaufania. Postanawia zeznawać przeciwko “swojej rodzinie” i organizacji, która go wychowała. Wszystko po to, żeby bronić jej dobrego imienia i honoru, który był czymś najważniejszym. Jego zdaniem, sposób w jaki zachowują się pozostali członkowie, nie ma nic wspólnego z założeniem Cosa Nostry i to ich uważa za zdrajców idei całej przestępczej działalności, którą kierowali się od lat. Zdrajca – 2019 – Lektor PL.

To właśnie ta lojalność wobec “rodziny” każe mu wydać bossów i ujawnić w sądzie wszystkie sekrety Cosa Nostry. Umieszczeni podczas procesu w klatkach, jego dawni przyjaciele zamieniają się w dzikie zwierzęta. Plują, rzucają się na kraty, żądają krwi “Zdrajcy”. Jedynym sojusznikiem żyjącego w ukryciu, zaszczutego mężczyzny jest legendarny sędzia Falcone. Lecz on z jakiegoś powodu nie chce brać w tym udziału w obawia o własne życie. Zdrajca – 2019 – Lektor PL. Cały film online.

Zdrajca 2019 - Zdrajca - 2019 - Lektor PL

Jedna opinia do Zdrajca – 2019 – Lektor PL

Zostaw odpowiedź