Zenek - 2020 - PL - Cały Film - Online

Zenek – 2020 – PL – Cały Film – Online

Zenek – 2020 – PL – Cały Film – Online. Film opowiada historię o chłopaku z podlaskiej wsi, którego marzeniem jest bawić tłumy i śpiewać. Dzięki ambicji i determinacji Zenek osiąga ogromny sukces.


Pobierz - Zenek - 2020 - PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Film “Zenek” opowiada historię pewnego chłopaka, któremu zamarzyła się wielka kariera. Pochodzi on z podlasia i dzięki swojemu uporowi i ambicjom zamierza bawić i śpiewać dla wielkich tłumów. Wszystko mu się udaje dzięki ogromnemu uporowi, pracy i motywacji, osiągnął wielki sukces.


Zenek – 2020 [PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Zenek” tak na prawdę nie jest ani lepszy ani gorszy od zwykłego polskiego filmu rozrywkowego. Te wszystkie pseudo komedyjki pewnie patrzą z wyższością na Zenka, ale bez powodu, bo wcale lepsze od niego to one nie są. Może się wydawać także, że “Zenek” pokazuje zupełnie już nie aktualny wygląd świata, ale bardziej nierealne są te filmy o kasjerkach w biedronce, mieszkających w dużych mieszkaniach w okolicy warszawskiej Starówki. Ostatnim takim ciekawym polskim filmem był “#Jestem M. Misfit“.

Zenek” ma oczywiście pewne reżyserskie niedociągnięcia, niepewność reżyserską i grę aktorską momentami z jakiegoś koreańskiego shitu. W filmie możemy również oglądać te lepsze momenty, w których produkcja pokazuje w takim sympatycznym i nienapuszonym sposobie o Polsce B, która w tamtym momencie historii była w kontekście świata krajem gdzieś tak na końcu litery alfabetu. Zenek – 2020 – PL – Cały Film – Online.

W “Zenku jest tak na prawdę wszystko, czego potrzeba do dobrej zabawy. Jest wóda, są zdrady, walki z punkami, porwania, wymioty i nawet włamania do pewexu. Brakuje tylko jednego, odjechanego Disco Polo. W stosunku do tego filmu można mieć jeszcze jedno odczucie, że twórcy tak jak by sami wstydzili się tego nad czym sami pracują. Zamiast wprost opowiedzieć o wszystkim, całą historię i biografię Zenka Martyniuka, to wszystko jakoś tak kierowanie jest na około. Zupełnie niepotrzebnie. Przaśne to wszystko? Ci wszyscy, którzy dzisiaj śmieją się z Zenka, na pewno mają w albumach. Dodatkowo pewnie całą masę swoich obciachowych zdjęć sprzed trzydziestu lat. Słuchali kiedyś Modern Talking, a teraz myślą, że są melomanami, bo mają Spotify Premium.

Zenek 2020 PL Cały Film Online - Zenek - 2020 - PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź