Zew krwi - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zew krwi – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Zew krwi – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Buck jest psem, którego świat staje na głowie, gdy z domu w Kalifornii, trafi na śnieżne pustkowie Alaski w czasie wielkiej gorączki złota lat 90-tych.


Pobierz - Zew krwi - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Film został zrealizowany na podstawie klasycznej powieści “Zew krwi”, która opowiada historię psa imieniem Buck. Jego świat obraca się o 180 stopni, gdy z sielankowego domu w Kalifornii, trafi na śnieżne pustkowia Alaski. Ma to miejsce podczas wielkiej gorączki złota w latach 90-tych. Najpierw jest członkiem psiego zaprzęgu, a potem przywódcą. Buck przeżywa wielką przygodę i ostateczne odnajduje swoje upragnione miejsce na ziemi.


Zew krwi – 2020 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Zew krwi” zaczyna się praktycznie tak samo jak większość filmów, czyli ktoś podstępem zabiera małego pieska z domu i wywozi go na drugi koniec świata. Film opowiada głownie o psiej wędrówce i jego przygodach. To tak na prawdę historia emancypacyjna, która opowiada o przywiązaniu do człowieka i powrocie zwierzęcia do natury. Człowiek, choć znajduje się na samym szczycie w łańcuchu pokarmowym, nie wie jednak wszystkiego i ten film doskonale to ukazuje. Są tak na prawdę dwa filmy, w których obserwujemy powrót do natury i relację na linii człowiek – zwierzę. Mam tu na myśli film “Alfa” i “Chłopiec i wilk“.

Niestety na tak ogromnym skupieniu się na psim bohaterze, inni bohaterowie w ogóle nie są widoczni. Po seansie kompletnie zapomnicie, że w “Zewie krwi” grali tacy aktorzy jak: Omar Sy, Karen Gillan albo Dan Stevens. Widoczny jest jedynie Harrison Ford, który jednak już nie musi niczego nikomu udowadniać. Forda i Bucka ogląda się bardzo dobrze, nawet gdy siedzą razem na dachu rozpadającej się chaty. Trzeba być ogromnym cynikiem, żeby w takim filmie doszukiwać się jakichkolwiek efektów specjalnych i ewentualnych błędów w filmie. Trzeba napisać wprost, że jest to produkcja, która skupia się głównie na historii psa o imieniu Buck, a nie otaczających go ludzi. Nie będzie tutaj żadnego zewu krwi, ale jeśli lubicie takie historie to z pewnością uronicie nie jedną łezkę, a film pozostanie na dłużej w pamięci. Zew krwi – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Zew krwi 2020 Lektor PL Cały Film Online - Zew krwi - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź