Złe miejsce - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Złe miejsce – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Złe miejsce – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Zło czai się w szopie obok domu nastolatka. Razem z przyjacielem zamykają w niej swoich największych wrogów.


Pobierz - Złe miejsce - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Dwaj nastolatkowie, a zarazem wieloletni przyjaciele nie mają łatwego życia. Pierwszy z nich wychowywany jest przez bardzo surowego dziadka i bez wzajemności kocha się w swojej koleżance – Roxy. Drugi jest gnębiony przez rówieśników, ale to jest nic w porównaniu z tym, co zagnieździło się w szopie obok domu Stana. Pewnego dnia potwór zabija jego dziadka, a nastolatek wpada na genialny pomysł. Wraz z przyjacielem postanawiają zwabić do szopy swoich największych wrogów. To oznacza tylko jedno. Okazuje się, że ludzie potrafią być tacy jak najgorszy upiór z koszmarów.


Złe miejsce – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Na pewno nie będzie spoilerem jeśli napiszę, że w “Złym miejscu” w szopie ukrywa się istota podobna do wampira, ponieważ to zostaje ukazane zaraz na samym początku filmu. Cała akcja rozgrywa się głównie w domu i na podwórku głównego bohatera. Przestrzeń planu filmowego “Złego miejsca” jest bardzo ograniczona, co bardzo dobrze wpływa na cały scenariusz filmu. Szkoda jedynie, że podwórko jest źle oświetlone i w nocy w ogóle nie da się śledzić losów głównych bohaterów. Wszystko dlatego, bo nic kompletnie nie widać. Złe miejsce – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Ta realistyczność ma jednak swoje plusy. Bardzo ładnie widać cienie, które skaczą po ścianie budynku. Niski budżet tej produkcji jednak daje się we znaki. Dodatkowo mieszanie tropów i wątków w filmie, na pewno nie przynosi niczego dobrego. Film jest taki jakiś niedzisiejszy, bo w pokoju Stana możemy zauważyć jeszcze kasety magnetofonowe i wielkie pudło, które przypomina stary telewizor. Swoją wiedzę na temat wampirów pozyskuje zresztą bohater ze starego, zdubbingowanego filmu Rogera Cormana pt. „The Terror”. Co najciekawsze, ten film w rzeczywistości nie był wcale horrorem o wampirach. Film wypada nieźle porównując go do np. “Nightmare Radio” czy “Doktor Sen“.

Złe miejsce 2019 Lektor PL Cały Film Online - Złe miejsce - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź